Yurtiçi Kargo Entegrasyonu

Yurtiçi Kargo ile Kobisi üzerindeki E-ticaret siteniz arasında entegrasyon sağlayın.

Yurtiçi Kargo
Hemen Başla

Yurtiçi Kargo e-ticaret entegrasyonu ile Kobisi mağazanızı entegre edin.

Image
Image

Yurtiçi Kargo E-Ticaret Entegrasyonu

Yurtiçi Kargo, Türkiye’de pek çok e-ticaret sahibinin güvenle kullandığı kargo şirketlerinden birisidir. Otomatik Kargo Entegrasyonu ile müşterilerinize ürünlerini güvenli ve hasarsız şekilde teslim ediyor.

Yurtiçi Kargo Entegrasyonu ile satışı yapılan ürünlerin sipariş bilgisi, otomatik olarak kargo şirketinin sistemine ve KOBİSİ yönetim paneline düşer. Otomatik entegrasyon ile herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan siparişleriniz eşzamanlı olarak kargo şirketine iletilir.

KOBİSİ e-ticaret paketleri ile kolaylıkla entegre edebilir ve siparişlerinizin takibini tek panel üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca siparişleri tek tek kargo firmasına iletme yükünü de entegrasyon işlemleriyle ortadan kaldıran KOBİSİ, zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluyor.

Otomatik Kargo Entegrasyonu Nasıl Çalışıyor?

Yurtiçi Kargo, Otomatik Kargo Entegrasyonu ile sipariş işlemlerini düzenli ve pratik hale getiriyor. Entegrasyon işlemini tamamladıktan sonra müşterilerinize kesintisiz bir hizmet sunabilirsiniz. Eğer kargo akışınız çok hızlıysa, Yurtiçi Kargo’nun sizlere sunduğu pek çok hizmet bulunuyor. Bu hizmetlerden en yaygını ise Yurtiçi Kargo Modülü’dür. Peki Yurtiçi Kargo’nun sistemi nasıl çalışıyor?

  • Ürünlerin siparişi KOBİSİ yönetim paneline düşer.
  • Siparişi durumunu panelinizden onaylarsınız.
  • Onaylanan siparişler eşzamanlı olarak Yurtiçi Kargo’nun sistemine iletilir.
  • Kargo şirketine teslim edeceğiniz ürünlerin barkodunu çıkararak, ürünlerin üzerine yapıştırmalısınız.
  • Yurtiçi Kargo şubesi, siparişinizin adedini panelinden takip eder. Sizin belirlediğiniz kargo teslim alma tarihinde, sipariş adedine uygun araçla kargo görevlileri ürünleri teslim almaya gelir.
  • Kargoları almaya gelen görevli ürünlerin barkodunu el terminaline okutarak işlemi tamamlar.

Neden KOBİSİ Kargo Entegrasyonları?

E-ticaret sahiplerinin dikkat etmesi gereken en önemli noktalardan biri de kargo firması seçimidir. Lojistik açıdan tecrübeli firmalarla anlaşma yaparak ve e-ticaret sitenizle entegre ederek, müşterilerinizin ürünlerini güvenli şekilde teslim edebilirsiniz.

Müşterilerinizin kargo hizmetinden memnun kalıp kalmadığına dikkat etmelisiniz. Yanlış ve hasarlı ürün teslimi, kargonun gecikmesi müşteri memnuniyetini olumsuz etkiler.

Müşterilerinizin kargo hizmetinizden memnun kalmazsa, satışlarınız bu durumdan doğrudan etkilenir. Bu sebeple de satışlarınızda düşüşler yaşanabilir. Bu gibi durumların önüne geçmek için kargo şirketi seçimine ve sipariş takibine önem vermelisiniz.

KOBİSİ, kargo entegrasyonları ile ürünlerinizi güvenli şekilde teslim etmenize yardımcı oluyor. KOBİSİ yönetim panelinden kargoya teslim ettiğiniz tüm ürünlerin takibini kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir durumda 7/24 hizmet veren “KOBİSİ Destek Ekibi” her zaman yanınızda!