UPS Kargo Entegrasyonu

UPS Kargo ile Kobisi üzerindeki E-ticaret siteniz arasında entegrasyon sağlayın.

Yurtiçi Kargo
Hemen Başla

UPS Kargo e-ticaret entegrasyonu ile Kobisi mağazanızı entegre edin.

Image
Image

UPS Entegrasyonu Önemli mi?

Online ticaret yapan işletmeler için kargo ve teslimat sürecine ayrı bir özen gösterilmelidir. Kargo sürecinin iyi yönetilmesi ve müşterilere güvenle ulaştırılması, markanızın prestiji açısından önemlidir. Müşterilerinizin güvenini sağlamak için, ürünlerine hızlı şekilde ulaşmalarına yardımcı olmalısınız.

Gelişmiş sistemi ve teknolojiyle kolay yönetim imkanı sunan UPS, büyük veya küçük her işletme tarafından güvenle tercih edilir. UPS Entegrasyonu ile müşterilerinize daha iyi bir hizmet sunabilir, KOBİSİ avantajlarından yararlanabilirsiniz. KOBİSİ panelinden entegrasyon işlemini gerçekleştirdikten sonra, müşterilere güvenle ürünleri teslim edebilirsiniz.

UPS Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

UPS Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

KOBİSİ yönetim paneli üzerinden entegrasyon işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sadece birkaç dakikanızı ayırarak, UPS entegrasyonunu gerçekleştirebilirsiniz. Entegrasyon işlemi ise tamamen ücretsizdir. Ayrıca herhangi bir sorunda 7/24 ulaşabileceğiniz KOBİSİ Destek Ekibi de her zaman yanınızda!

Neden Kargo Entegrasyonları Yapılmalı?

  • Kargo entegrasyonları ile ürünler müşterilere güvenle ulaştırılır.
  • UPS gibi eski ve tecrübeli lojistik firmalarıyla çalışarak, müşterilerinize daha iyi bir hizmet verebilirsiniz.
  • KOBİSİ yönetim panelinden sipariş takibi, kargo süreci, teslimat bilgileri takip edilir.
  • Müşterilere ait adres bilgileri, teslimat ve fatura adresi, iletişim bilgileri gibi verileri büyük bir gizlikle korunur.
  • Dünyanın pek çok yerinde şubesi olan UPS ile hem Türkiye’deki hem de dünyanın diğer yerlerindeki müşterilere ürünlerinizi teslim edebilirsiniz.

UPS Hakkında

UPS, 1907 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan büyük bir kargo firmasıdır. Türkiye pazarına 1988 yılında dahil olan UPS, dünyanın önde gelen ve en eski lojistik şirketlerinden birisidir. Türkiye pazarına katıldıktan sonra kısa süre içerisinde büyümesine ve gelişmesine hız kazandırmıştır. Türkiye’nin pek çok yerinde şubesi bulunan UPS, e-ticaret sahipleri tarafından da en çok tercih edilen kargo şirketlerindendir.