SAP E-ticaret Entegrasyonu

SAP ile Kobisi üzerindeki E-ticaret siteniz arasında entegrasyon sağlayın.

SAP
Hemen Başla

SAP e-ticaret entegrasyonu ile Kobisi mağazanızı entegre edin.

Image
Image

Neden SAP Entegrasyonu?

SAP ile e-ticaret sitenizin iş yükünü azaltmak ve işlerinizi düzene sokmak artık daha kolay! KOBİSİ-SAP Entegrasyonu sayesinde ürün güncellemelerini, stok kontrollerini, fiyat değişikliklerini ve daha pek çok değişikliği tek bir tıkla gerçekleştirin!

E-ticaret sahiplerine sunduğu geniş olanaklar ile mağaza yönetiminizi kolay hale getiriyor. Entegrasyon işleminizi KOBİSİ yönetim paneli üzerinden tamamlayabilir, sunduğu fırsatlardan sizde yararlanabilirsiniz. Peki SAP hangi fırsatları sunuyor?

SAP entegrasyonunu gerçekleştirdikten sonra tüm işlemlerinizi ortak bir panel üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

KOBİSİ yönetim panelinden ürün kontrolü, fiyat değişikliği, stok durumu, ödeme ve fatura işlemleri gibi tüm önemli işlemlerinizi takip edebilirsiniz.

E-ticaret sitesindeki ürün açıklamalarını, görselleri, ürünlerin özelliklerini SAP üzerinden değiştirebilir veya güncelleyebilirsiniz.

Müşterilerinizin satın aldığı tüm ürünler anlık olarak SAP sistemine kaydedilir ve gelen her sipariş için cari hesap açılır. Ardından da siparişlerinizin kaydı hazırlanır.

SAP üzerinden yaptığınız tüm değişiklikler eşzamanlı olarak e-ticaret sitenize yansır. Bu sayede tek tek değişiklik yapmak yerine tek bir tuşla tüm işlemlerinizi halledebilirsiniz.

SAP sizin yerinize her şeyi düşünüyor ve işlemlerinizde hata yapma şansınızı en aza indiriyor. Üstelik sisteme kaydettiğiniz tüm bilgileriniz gelişmiş güvenlik sistemi tarafından korunuyor!

KOBİSİ yönetim panelinden pratik bir şekilde SAP entegrasyonunu gerçekleştirebilirsiniz. Entegrasyon konusunda bilgi ve destek almak için alanında uzman KOBİSİ Destek Ekibi’ne 7/24 ulaşabilirsiniz.

SAP

SAP, dünyanın önde gelen iş yazılımları sağlayıcılarından biridir. Dünyanın pek çok yerindeki geniş müşteri ağı ile e-ticaret firmaları tarafından sıklıkla kullanılıyor. 40 yıllık sektör tecrübesini geliştirdiği yazılımlara ve sistemine aktaran SAP, online mağaza sahiplerinin iş yükünü azaltmaya devam ediyor.

E-ticaret firmaları, SAP ile sitelerini entegre ederek pek çok avantajdan faydalanabilirler. KOBİSİ-SAP Entegrasyonu ile e-ticaret siteniz ile ilgili her soru kolaylıkla çözebilir, tek bir panel üzerinden iş takibini yapabilirsiniz.