Paraşüt E-ticaret Entegrasyonu

Paraşüt ile Kobisi üzerindeki E-ticaret siteniz arasında entegrasyon sağlayın.

google merchant center
Hemen Başla

Paraşüt.com e-ticaret entegrasyonu ile Kobisi mağazanızı entegre edin.

Image
Image

Paraşüt E-ticaret entegrasyonu

Paraşüt, KOBİ’lerin ve daha küçük ölçekli işletmelerin tercih ettiği ön muhasebe programıdır. İşletmeler Paraşüt’ü finansal verilerini yönetmek için sıklıkla kullanılmaktadır. Web tabanlı olan bu program, kısa süre içerisinde en çok tercih edilen ön muhasebe programlarından biri olmuştur. Avrupa’da ve Türkiye’den en çok kullanılan programlardan biri olan Paraşüt ile finansal verilerinizi daha verimli şekilde yönetebilirsiniz.

Paraşüt entegrasyonundan e-ticaret sitesini yeni kuran işletmeler de faydalanabilir. Ön muhasebe işlemleri için gereken tüm profesyonel desteği içerisinde barındıran Paraşüt, işletme giderlerinizin azalmasına da yardımcı oluyor.

Paraşüt Nasıl Kullanılır?

Paraşüt geleneksel yöntemleri geride bırakarak, muhasebe işlemlerini web tabanlı, kullanımı kolay ve anlaşılır bir hale getirmiştir. Büyük veya küçük ölçekli işletmelerin pratik biçimde kullanabileceği bu ön muhasebe programı, bütçenizden tasarruf etmenize de olanak tanır. Üstelik Paraşüt’ü kullanmaya başlamanız için herhangi bir sunucuya veya kuruluma ihtiyacınız yok!

Neden Paraşüt Entegrasyonu Yapılmalı?

Paraşüt ile finansal operasyonlarınızı takip edebilir ve pratik bir şekilde yönetebilirsiniz.

Kullanımı son derece kolay olan bu ön muhasebe programı ile hem temel muhasebe bilgilerine sahip olabilir hem de herhangi bir eğitim almadan kolaylıkla finansal işlemlerinizi yönetebilirsiniz.

Paraşüt entegrasyonu sayesinde satışlarınızı, ürün stok kontrolünü, müşterilerle alakalı hesaplarınızı ve alım işlerinizi KOBİSİ yönetim paneli üzerinden kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

Tek bir panel kullandığınız için zamandan da tasarruf edebilirsiniz.

Paraşüt entegrasyonu ile sanal pazar yerlerindeki satışlarınızın faturalarını oluşturabilir, e-fatura ve e-arşiv gönderebilir, tek panel üzerinden tüm nakit işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paraşüt’ü kullandığınız diğer online ödeme yöntemleriyle de entegre edebilirsiniz.

GittiGidiyor, N11, Amazon, Trendyol gibi pazar yerlerindeki alışveriş faturalarınızı Paraşüt ile daha kolay oluşturabilirsiniz.

Sanal pazar yerlerinde yaptığınız satışların faturasını e-fatura olarak müşterilerin e-postasına gönderilebilir. Aynı zamanda kendi e-postanıza da PDF formatında iletebilirsiniz.