Nebim Muhasebe E-ticaret Entegrasyonu

Nebim Muhasebe ile Kobisi üzerindeki E-ticaret siteniz arasında entegrasyon sağlayın.

Nebim Muhasebe
Hemen Başla

Nebim Muhasebe e-ticaret entegrasyonu ile Kobisi mağazanızı entegre edin.

Image
Image

KOBİSİ ile Nebim Entegrasyonu

Nebim platformu ile hem mağazacılık işlerinizi hem de finansal işlemlerinizi bir arada yürütebilirsiniz. KOBİSİ-Nebim Entegrasyonu ile geniş müşteri ağına sahip veya çok şubeli firmalar işlerini hızlı şekilde yürütebilir.

Nebim hızlı şekilde fiyat ve stok güncellemeleri yapmanıza da yardımcı oluyor. Entegrasyon işleminin ardından KOBİSİ yönetim panelinden yaptığınız her değişiklik eşzamanlı olarak Nebim veri tabanına da yansıtılır. Aynı şekilde Nebim veri tabanında yaptığınız değişiklikler de e-ticaret sitenize aynı anda yansır. Bu sayede de tek tek veri girişi yapmaktan kurtulur ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Nebim ile İş Takibi Artık Daha Kolay!

KOBİSİ-Nebim Entegrasyonu pek çok avantaj sunuyor. Bu avantajlı özellikler içerisinde müşterilerin en çok kullandığı özellikler:

Nebim entegrasyonu ile yeni eklediğiniz ürünleri, görselleri, fiyat güncellemelerini anında e-ticaret sitenize yansıtabilirsiniz.

Entegrasyon işleminin ardından e-ticaret sitenize; ürün stok kodu, ürün fiyatı, görseller, stok miktarı, ürün adı, benzer ürün seçenekleri gibi özellikleri ekleyebilirsiniz.

E-ticaret sitesinden yapılan her satış, 15 dakikalık periyotlar halinde Nebim ERP yazılımına yüklenir. Bu özellik sadece satışlarınız için geçerlidir. Diğer tüm özelliklerin güncellemesi anında Nebim’e eklenir.

Anlık fiyat ve stok güncellemesi yapılabilir. Satın alınan her ürünün stok miktarı değiştiği için anlık olarak Nebim veri tabanına kaydedilir.

Nebim ile finansal işlemlerinizi de düzene sokabilirsiniz. Herhangi bir işletmeye veya kuruma olan ödemelerinizi takip edebilirsiniz.

KOBİSİ entegrasyonlarını kullanarak, e-ticaret işlemlerinizi daha kolay hale getirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, KOBİSİ’nin sunduğu avantajlı teklifleri incelemek!

Nebim

Günümüzde fiziksel mağazalar ve e-ticaret sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilen Nebim, işletmelerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. KOBİSİ e-ticaret altyapı hizmetlerinden yararlanan işletme sahipleri, Nebim ERP yazılımını e-ticaret sitesiyle entegre ediyor. Entegre işleminden sonra işletmenize ait tüm finansal işlemleri, stok kontrolü, satın alma işlemlerini, ödemeleri ve faturaları Nebim platformu ile takip edebilirsiniz.

Nebim ERP yazılımı içerisinde Winner ve V3 versiyonu firmaların hizmetine sunuluyor. İşletmenize uyum sağlayan versiyonu seçerek, entegrasyon işlemini tamamlayabilirsiniz. Entegrasyon işlemi sonra, müşterilerinizin e-ticaret sitesinden aldığı ürünler otomatik olarak Nebim veritabanına kaydedilir. Aktarılan bu verilen üzerinden faturaları ve diğer muhasebe işlemlerini de takip edebilirsiniz.