N11.com'da ürünlerimi nasıl satabilirim?

N11.com E-ticaret Entegrasyonu

N11 ile Kobisi üzerindeki E-ticaret siteniz arasında entegrasyon sağlayın.

Hemen Başla

KOBİSİ ile N11 Entegrasyonu artık çok kolay!

Hazırda var olan sitenizdeki ürünleri N11 tarafından verilen API ile sisteminize entegre etmeniz sadece birkaç dakikanızı almakta.

Image
Image

Neden N11 Entegrasyonu yapılmalı?

  • Ürünlerinizi sadece kendi sitenizde satışını yapmak yerine daha büyük bir pazar yerinde sunup satışınızı artırmak ve marka adınızın daha fazla duyulmasını sağlamak için.
  • E-Ticareti tek bir koldan yürütmek yerine başka yerlerden de müşteriye sunmak için.
  • KOBİSİ paneli üzerinden işlem yapınca N11 üzerinde de bu ürünlerinizi görmenizi sağlar. Tek panelden birden fazla pazar yerine erişiminiz olur ve kontrolleriniz kolaylaşır.
  • Sitenizi N11 ile entegre ederek, e-ticaret sitenizdeki tüm ürünleri hızlı bir şekilde N11 mağazanıza ekleyebilirsiniz. Aynı şekilde güncelleme yaptığınızda her iki mağazanızda otomatik olarak güncellenir.
  • Ürünlerinizi stok kontrolünü de yine tek bir panel üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
  • Tek bir panelden yönettiğiniz için daha az çaba harcayabilir, bütçenizden tasarruf edebilirsiniz.
  • Faturalarınızı ve diğer tüm ödemelerinizi tek panelden takip edebilirsiniz.
  • N11’nin avantajlı dünyasından ve fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

N11 Entegrasyon işlemi nasıl yapılır?

Kobisi Entegrayon panelinde, N11’den almış olduğunuz API bilgilerini girmeniz yeterlidir. Sonrasında ürünlerinizin aktarılması ile ilgili kategori eşleştirmeleri ve ürün detay ayarlarınızı yapmanız gerekecektir. Bu işlemler tamamlanır tamamlanmaz satışa hazır hale geliyorsunuz.

N11 E-Ticaret Entegrasyonu

E-ticaret, günümüzde pek çok büyük veya küçük çaplı işletmenin kurtarıcısı konumundadır. Gitgide artan masraflarla birlikte fiziksel mağaza açmak artık daha zor bir hale geldi. Bu sebeple de birçok işletme yönünü e-ticarete çeviriyor. E-ticaret sitesi sayesinde müşterilerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. Ayrıca dünyanın her yerindeki potansiyel müşterilerinize ürünlerinizi ulaştırarak, marka bilinirliğini artırabilirsiniz.

E-ticaret sitenizi kurduktan sonra, N11 gibi büyük pazar yerlerindeki mağazanızla sitenizi entegre ederek, bu platformları kullanan milyonlarca müşteriye de hitap edebilirsiniz. Aynı zamanda tek bir yönetim paneli üzerinden her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede zamandan tasarruf edebilir, müşterilerinize daha çok vakit ayırabilirsiniz.

Neden N11.com?

N11, 2012 yılında Türkiye sanal pazar yeri olarak sektördeki yerini alan e-ticaret platformudur. Piyasaya sonradan katılsa dahi öncü online pazar yerlerinden biridir. Sektördeki gelişimini her geçen yıl daha da arttıran N11, geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

N11’de mağaza açmak ise tamamen ücretsiz. Mağazanızı açarak hedef kitlenize daha kolay ulaşabilir, marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz. Satışlarınızı artırmanıza yardımcı olacak bu pazar yerinde mağazanızı açmak için yapmanız gereken tek şey kayıt olmak.

Ödeme Güvencesi

Ödemeleriniz 7 gün sonra mutlaka hesabınıza yatar, paranız n11’de güvende olur.

Kargo Avantajları

n11’in kargo firmalarıyla yaptığı özel anlaşmalar sayesinde siparişlerinizi çok uygun fiyatlarla gönderebilirsiniz.

Ücretsiz Fotoğraf Çekimi

Eminönü, İstoç, Ankara, İzmir, Adana ve Antalya bölge ofislerinde ürünleriniz için ücretsiz fotoğraf çekiminden yararlanabilirsiniz.