Lidyana E-ticaret Entegrasyonu

Lidyana ile Kobisi üzerindeki E-ticaret siteniz arasında entegrasyon sağlayın.

SAP
Hemen Başla

Lidyana e-ticaret entegrasyonu ile Kobisi mağazanızı entegre edin.

Image
Image

Lidyana Entegrasyonu

E-ticaret sitenizi, KOBİSİ’nin hazır altyapı paketlerinden biriyle kurarak ücretsiz olarak entegrasyon işlemini tamamlayabilirsiniz. Üstelik sadece Lidyana ile değil, diğer bütün sanal pazar yerlerinde kendi mağazanızı açarak müşterilerinize ulaşabilirsiniz. KOBİSİ altyapı hizmetleri ile mağazanızı açmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Online mağazanızı açtıktan sonra Lidyana entegrasyonunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Ücretsiz Lidyana mağazanızı açtıktan sonra sitenizde yer alan ürünlerin API bilgilerini KOBİSİ yönetim panelinden girmelisiniz. Tüm ürünlerin bilgilerini girdikten sonra Lidyana mağazanız artık tamamen hazır!

KOBİSİ-Lidyana Entegrasyonu ile müşterilerinize ulaşmaya ve satışlarınızı artırmaya hazır mısınız?

Lidyana Entegrasyonu Neden Önemli?

Sanal pazar yerleri, online mağaza sahipleri için geniş müşteri kitlesi anlamına gelir. Yani bu pazar yerlerinde mağaza açarak, sizi bu platformlarda bekleyen müşterilerinize hemen ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda sadece satışlarınızı değil, marka bilinirliğini de bu sayede artırabilirsiniz.

Lidyana Entegrasyonu ile e-ticaret mağazanızı daha kolay yönetebilirsiniz. KOBİSİ yönetim paneli ile hem Lidyana mağazanızı hem de diğer tüm sanal pazar yerlerindeki mağazanızı yönetebilirsiniz. Ortak panel kullanımı, zamandan tasarruf etmenize ve ürünlerinizi daha kolay takip etmenize yardımcı olacaktır.

Entegrasyon İşleminin Avantajları Neler?

  • Entegrasyon işlemi sayesinde aynı anda Lidyana mağazanızı ve e-ticaret sitenizi yönetebilirsiniz.
  • Ürünlerinize ait tüm bilgilere KOBİSİ yönetim paneli üzerinden ulaşabilirsiniz.
  • Ürün açıklamaları ve görselleri, fiyat güncellemeleri, stok durumu ve ödeme işlemlerini ortak panelden yönetebilirsiniz.
  • Ürünleriniz üzerinde herhangi bir değişiklik veya güncelleme yaptığınızda otomatik olarak diğer sanal pazar yerlerindeki mağazalarınıza da yansır.
  • Sipariş takiplerini, ödemeleri ve faturaları sistem üzerinden takip ettiğiniz için hata yapma şansınız en aza iner.
  • KOBİSİ ortak yönetim paneli sayesinde iş yükünüzü azaltabilirsiniz.
  • Bütün sanal pazar yerlerinde mağaza açmanıza imkan tanıyan KOBİSİ, daha geniş müşteri kitlelerine ulaşmanızı ve marka bilinirliğini artırmanızı sağlıyor.

Lidyana

Lidyana, dünyaca ünlü markaları müşterileri ile buluşturan sanal pazar yeridir. Lidyana’nın geniş müşteri ağı ve yüzlerce mağaza sahibiyle birlikte hem Türkiye hem de dünya pazarına yön veren platformlardan biridir. Pek çok online mağaza sahipleri de Lidyana’da mağaza açarak, hedef kitlesine daha kolay ulaşıyor ve satışlarını artırıyor. E-ticaret sitenizi Lidyana ile entegre ederek siz de bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.