Hepsiburada'da ürünlerimi nasıl satabilirim?

Hepsiburada E-ticaret Entegrasyonu

Hepsiburada ile Kobisi üzerindeki E-ticaret siteniz arasında entegrasyon sağlayın.

Hemen Başvur

Hepsiburada e-ticaret entegrasyonu ile Kobisi mağazanızı entegre edin.

Hepsiburada Entegrasyonu Ne sağlar?

Otomatik ürün güncellemeleri

Kobisi sitenizdeki ürünleri ve seçenekleri hızlı bir şekilde listelersiniz; ve bir değişiklik yaptığınızda otomatik olarak Hepsiburada da güncellenir..

Merkezi stok yönetimi

El ile güncellemelere gerek kalmadan stokları Kobisi mağazanızla otomatik olarak senkronize ederek işinizi kolaylaştırın.

Daha az çaba ve maliyet

Her şey, tıpkı web sitenizin stokları ve ürün içerikleri gibi size zamandan ve paradan tasarruf etmek için Kobisi tarafından yönetilir.

Kobisi müşterilerini, canlı satıcı topluluğumuza davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Bu entegrasyon satışlarını artırmalarına ve işlerini bariyerler olmadan artırmalarına yardımcı olacak.

Hepsiburada ile birkaç dakika içinde bağlanın!

Şimdiye kadar, Hepsiburada’da satış yapmak ürünleri ve envanteri manuel olarak güncellemeyi ya da pahalı ve bazen de karmaşık çok kanallı yazılımları kullanmayı gerektiriyordu. Yerel entegrasyonumuz, Kobisi mağazanızı yapacağınız birkaç basit işlemle bağlamanıza ve ardından normal iş akışlarınızı kullanarak satış yapmanıza olanak tanır.

Hepsiburada.com Türkiye'yi mağazanıza getiriyor!

Büyüdükçe büyüyen e-ticaret dünyasına katılmak istiyorsanız, Hepsiburada’nın gücünü yanınıza alın. Pazaryeri’nde mağazanızı ücretsiz açın, milyonlarca kişiye hemen ulaşın, gelirlerinizi artırın.

Pazaryeri üyeleri 1998’den beri Türkiye’de internet alışverişinin en güçlü isimlerinden biri olan Hepsiburada’nın teknolojik altyapısından yararlanıyor. Türkiye’nin neresinde olursa olsun milyonlarca üyesine en iyi ürünü en uygun fiyatlarla ulaştırmaya çalışan Hepsiburada büyüdükçe, Pazaryeri mağazaları da büyüyor. Gelirler artıyor, çalışmak daha keyifli bir hâle geliyor.

hepsiburada kategoriler

2011, 2012 ve 2013 yıllarında Türkiye’nin en sevilen markası

2013 yılında ise Yılın E-ticaret Sitesi seçilen Pazaryeri

hepsiburada ziyaretçi

Elektronik, moda, takı, ev, yaşam, kırtasiye, ofis, oto, bahçe, yapı market, anne, bebek, oyuncak, spor, outdoor, kozmetik, kişisel bakım, süpermarket, petshop, kitap, müzik, film, hobi… Her yaşa, cinsiyete, tarza ve zevke göre milyonlarca ürünü pazarlama imkanı sunuyor.

hepsiburada ziyaretçi

Satışları artırmak için daha çok omni-channel entegrasyonlar edinin!

Hepsiburada’da satmaya ek olarak, sorunsuz bir şekilde satış yapmak için Kobisi mağazanızı N11, Facebook, Instagram’a da bağlayabilirsiniz.