N11.com'da ürünlerimi nasıl satabilirim?

Gittigidiyor E-ticaret Entegrasyonu

Gittigidiyor ile Kobisi üzerindeki E-ticaret siteniz arasında entegrasyon sağlayın.

Gittigidiyor
Hemen Başla

Gittigidiyor e-ticaret entegrasyonu ile Kobisi mağazanızı entegre edin.

Image
Image

Gittigidiyor E-ticaret entegrasyonu

E-ticaret sitenizin başarılı olabilmesi için ürünlerinizi sanal pazar yerlerinde de sergilemeniz gerekir. Pazar yerleri sayesinde marka bilinirliğini artırabilir ve mağazanıza müşteri trafiği çekebilirsiniz. E-ticaret sitenizi pazar yerlerine entegre ederek, ürünlerinizi aynı anda satışa sunabilir, tek bir panel üzerinden ürün kontrolü yapabilirsiniz. Aynı zamanda mağazanızı e-ticaret sitenizle entegre ettiğiniz için, müşterileriniz hem sitenizi hem de mağazanızı daha rahat ziyaret edebilir.

GittiGidiyor Entegrasyonu

Türkiye pazarında büyük ve küçük tüm işletmelerin ürünlerini güvenle satabildiği GittiGidiyor, 2001 yılında kurulan sanal pazar yeridir. 2011’de eBay tarafından satın alındığından beri büyümesine hız kesmeden devam eden GittiGidiyor, 23 milyondan fazla kayıtlı kullanıcı sayısı ve 15 milyondan fazla ürünüyle, Türkiye’nin en büyük sanal pazar yerlerinden biridir.

Sanal pazar yerleri üzerinden satış yapan işletmeler, bu sanal platformlar sayesinde dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine daha kısa sürede ulaşabiliyor. GittiGidiyor’un geniş kullanıcı kitlesinden yararlanarak kârınızı daha rahat artırabilirsiniz.

GittiGidiyor ile entegre edilen e-ticaret siteleri, farklı fırsatlara kapılarını aralar. E-ticaret sitenizle eş zamanlı çalışabilme fırsatını sunan Kobisi, müşterilerinin tek bir panelden ürün yönetimi, stok ve satış miktarı kontrolü yapmasına olanak tanıyor.

GittiGidiyor Entegrasyonu Avantajları

  • Ortak panel üzerinden hem e-ticaret sitenizi hem de GittiGidiyor’daki mağazanızın ürünlerini kontrol edebilirsiniz.
  • Eşzamanlı olarak görebileceğiniz stokları inceleyebilir ve bu sayede stok kontrolünü tek bir panel üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
  • Tek panel kullandığınız için zamandan ve maliyetten tasarruf edebilir, iş yükünüzü azaltabilirsiniz.
  • Ortak panel kullandığınız için faturalarınıza ve ödemelerinize yine tek bir yerden ulaşabilirsiniz.
  • GittiGidiyor’un avantajlarından yararlanabilirsiniz.