Facebook E-ticaret Entegrasyonu

Facebook ile Kobisi üzerindeki E-ticaret siteniz arasında entegrasyon sağlayın.

faceboook
Hemen Başvur

Facebook e-ticaret entegrasyonu ile Kobisi mağazanızı entegre edin.

Image
Image

Facebook mağazası ve Facebook reklamları ile daha fazla satış yapın! Dinamik reklamlarla ve Facebook mağazanız ile 1 milyardan fazla kullanıcıya ulaşarak satışlarınızı artırın.

Zaten Kobisi.com’u kullanıyor musunuz? Şimdi Facebook Mağazasını ekleyin.

Kobisi, müşterilerinizin zaten zaman harcadıkları bir kanala erişiminizi kolaylaştırmak için online e-ticaret sitenizin kataloğunu(ürünlerinizi) Facebook'a bağlamanızı sağlar. Dinamik reklamcılık ve Kobisi online mağazanızla bütünleşen mobil bir Facebook mağazası aracılığıyla ürünlerinizi Facebook'ta satmaya başlamak sadece birkaç tık alır.

Alışveriş yapanların Facebook Reklamlarıyla sattığınız ürünleri bulmasına yardımcı olun. Facebook Reklam uzantımız, yeni müşteriler bulmak, satışları artırmak ve kalıcı müşteri ilişkileri kurmak için ürün kataloğunuzdan hedefli reklamlar oluşturmanıza olanak sağlar. Ürünlerinizi almak isteyecek kişilere ulaşın ve reklamlarınızın sonuçlarını izleyin.

Kitlenizi oluşturun

Yeni müşteriler bulmak için Facebook pikselini ayarlayın, reklamlarınızı Facebook'ta alakalı reklamlarla müşterilerinize ulaşın ve reklamlarınızı ürünlerinizi alma ihtimali olan kişiler için optimize edin.

Onlara doğru ürünleri gösterin

Ürünlerinizi gösteren carousel reklamlarını otomatik olarak oluşturun veya dinamik reklamlar ile sitenizi daha önce ziyaret edenleri yeniden hedeflediğiniz remarketing yöntemini kullanın.

Sonuçları ölçün!

Facebook pikseliyle, kampanyalarınızın sonuçlarını en üst düzeye çıkarmak için reklamlarınızdan kaynaklanan satışları ve geliri anlamak için raporlamayı kullanabilirsiniz.

facebook e-ticaret
Online bir Facebook mağazası oluşturarak satışları artırın

Müşterilerinize zaman geçirdikleri yerlerde satış yapmaya başlamak için Facebook İşletme Sayfanıza bir Mağaza bölümü ekleyin: Facebook ve Instagram.

Kataloğunuzu listeleyin

Kataloğun tamamını Facebook'a göndermek sadece bir tıkla. E-ticaret web sitenizde yapılan değişiklikler otomatik olarak Facebook Mağazası ile senkronize edilir.

Ürünlerinizi Sergileyin

Ürünlerinizi koleksiyonlar halinde düzenleyebilir ve görünürlüğü artırmak ve Instagram ve Facebook gibi sosyal medya platformlarında en çok satanları vurgulamak için fotoğraflarda etiketleyebilirsiniz.

Mobil uyumlu alışveriş

Facebook Mağazası bölümü, tüm mobil cihazlarda güzel bir çevrimiçi alışveriş deneyimi sunar ve ürünlerinizi herhangi bir ekranda sergilemenize izin verir.