kobisi e-ticaret pazarlama

E-Ticaret PPC Pazarlama Hizmetleri ve Çözümleri

PPC müşterilerimiz 3 ay içerisinde büyük bir gelir artışı elde ettiler.

Tıklama başına ödeme reklamları ile potansiyel müşterileri online mağazanıza anında getirin.

E-ticaret PPC reklamcılığı, mağazanızı tanıtmak ve kesin kararını vermiş potansiyel müşterileri doğrudan ürünlerinize getirmenin mükemmel bir yoludur. Ücretli arama ağı uzmanlarımız, paranızın karşılığını almak için Bing veya Google PPC kampanyalarınızı oluşturacak ve yönetecektir.

PPC Reklam hizmetlerimiz hakkında daha fizli bilgi içimn 0850 886 06 15 numaralı telefondan bizi arayın.

PPC Stratejimiz

Anahtar Kelime Araştırması

Reklamlarınızı, hedef kitleyi ve sektörde bulunan rakipleri göz önünde bulundurarak, ürünlerinizi arayan müşterilerin karşısına çıkarmak için anahtar kelime araştırması yaparız. Daha sonra anahtar kelimeleri devamlı analiz eder, kampanyaların performanslarını arttırmak için sürekli optimize ederiz.

Reklam Metni Oluşturma

İyi bir reklam metni oluşturmak, reklamınızı ön plana çıkarıp, müşteriyi web sitenizi ziyaret etmeye ve satın almaya davet eder. Her bir reklam grubunda birden fazla reklam oluştururuz. Bu, müşterinizin en çok ilgisini çeken metni bulmamıza yardımcı olur. Böyle reklam metinlerini müşterilerin ilgisine göre oluşturmuş oluruz.

Kampanya Optimizasyonu ve Analizi

Hesabınızın kurulumundan sonra uzmanlarımız KPI’ler (Anahtar Performan Göstergesi) yardımıyla, hesabınızın performansını arttırmak için gerekli optimizasyonu yapar. Bu analiz ve optimizasyon süreci içerisinde zengin verileri kullanırız.

Kullanıcı Deneyimi

Google ve Bing sürekli oalrak yeni özellikler sunmaktadır. Kampanyalarınız bu yeni özellikleri kullanabilmesi için sürekli takip edip gerekli optimizasyonları yapıyoruz.

seo audit

PPC Audit

Aktif bir PPC reklam hesabınız var mı? Hesabınızın belirlediğiniz hedefe doğru ilerlemesi için, yardıma ihtiyacınız varmış gibi mi hissediyorsunuz? Yalnız değilsin! Birçok çevrimiçi mağaza sahipleri, bir uzmanın kampanyalarına bakmasını ve kendisine başarılı olamak için nelerin yapılması gerektiğini söylenmesini ister. PPC Audit, çevirimiçi mağaza sahiplerinin, hesaplarının daha dikkatli yönetilmesi için yardım eder.

PPC Audit Şu Durumlarda Yardımcı Olur;

  • PPC’ye para harcıyorsunuz, ancak istediğiniz geri dönüşü alamıyorsunuz.
  • PPC maliyetlerinizi azaltmak, ancak performans kaybı yaşamamak istiyorsunuz.
  • PPC için yeniyseniz ve hesabınızın doğru ayarlandığından emin olmak istiyorsanız.
  • Ücretli arama uzmanlarımıza, hesabınızı detaylı olarak inceletip rapor hazırlatmak istiyorsanız.
  • En iyi uygulamalardan yararlanmak ve yeni uygulamaları takip etmek istiyorsanız.

Bizden Ne Bekleyebilirsiniz?

Profesyonel ücretli arama ağı danışmanlarımız, en iyi uygulanabilecek stratejiler ile e-ticaret hedeflerinizin uyumlu olup olmadığını belirlemek için PPC hesabınızı detaylı olarak inceleyecektir. Elde edilen bulgular, anlamlı açıklamalarla ve uygulanabilir öneriler ile detaylı bir rapor ile size sunulacak.

PPC Paketi Kapsamındaki Hizmetlerimiz

Diğer e-ticaret paketlerinin ekstra ücret aldığı özellikleri Kobisi tüm paketlerinde ücretsiz sunmaktadır.

PPC Sertifakalı Uzman (Ücretli arama ekibimizin her üyesi PPC Sertifikalıdır)

Anahtar Kelime Araştırma ve Analiz Etme ( Hangi anahtar kelimenin web sitenize yüksek kalitede ziyaretçi getireceğini görmek için detaylı analiz yapacağız.)

Kampanyalar, Reklam Grupları ve Reklam Metinleri Oluşturma (Ekibimiz sitenize en alakalı trafiği çekmek için kaliteli reklam metinleri yazacaklar.)

Kampanya Optimizasyonu ve Teklif Yönetimi (Kampanyalarınızın maksimum performansa ayarlandığından emin olmak için buradayız. Kampanyalarınızı takip eder, bütçenizi optimize etmek için gerekli tüm düzenlemeleri yaparız.)

Google Analytics ve Dönüşüm İzleme Kurulumu (Ekibimiz, mağazanızın performansını analiz edebilmeniz için Google Analytics'i kuracaktır. Ayrıca, kampanylarınızı izlemek için dönüşüm izleme özelliğini de kuracağız.)

Reklam Uzantılarını Oluşturma (Reklamlarınızın daha ilgi çekici göstermek için, gerekli tüm reklam uzantılarını oluştururuz.)

Reklam Uzantılarını Oluşturma (Reklamlarınızın daha ilgi çekici göstermek için, gerekli tüm reklam uzantılarını oluştururuz.)

Yeniden Pazarlama Kampanyasının Kurulumu ve Yönetimi (Reklamlarınızı, geçmişteki site ziyaretçilerine göstermek için yeniden pazarlama kampanyası oluşturacağız. Hem de yeniden pazarlama etiketlerini, reklamlarını ve kitlelerini yöneteceğiz.)

Temel Aylık Raporlama ( Aylık raporlarımız sayesinde, kampanyaların performanslarını görebileceksiniz.)

Uluslararası Kampanyalar ( Birden fazla ülkeye hizmet veriyorsanız, ülkelere göre kampanyalar oluştururuz. Ülkelere göre hedef kitle ve anahtar kelime seçebilir, reklam metinlerinizi hedef ülkenin diline göre oluşturabiliriz.)