E-ihracat E-ticaret Entegrasyonu

E-ihracat ile Kobisi üzerindeki E-ticaret siteniz arasında entegrasyon sağlayın.

E-ihracat
Hemen Başla

E-ihracat e-ticaret entegrasyonu ile Kobisi mağazanızı entegre edin.

Image
Image

E-İhracat

İhracat yaparak, yurtdışı pazarında da ürünlerinizi sunabilir, müşteri potansiyelinizi artırabilirsiniz. Genellikle yurt dışına açılmak isteyen girişimciler ihracat yapacağı ülkeye gitmek yerine, Türkiye’de şirketine ait bir e-ticaret sitesi kurarak, kolaylıkla yurt dışındaki müşterilerine ürünlerini ulaştırıyor.

E-ihracat, üretimini ülkenizde yaptığınız ürünleri yurt dışına gitmenize gerek kalmadan satışını yapabilmenizi olanak sağlıyor. E-ihracat ile yurt dışı pazar yerlerine açılabilir ve yurt dışında sizi bekleyen müşterinize ürünlerinizi ulaştırabilirsiniz.

E-İhracat E-Ticaret Entegrasyonu

E-ticaret sitenizi ihracatınızı yapacağınız ürünlerle entegre ederek yurt dışına satış yapmaya başlayabilirsiniz. Tabii ki bu entegrasyon işlemini tamamlamadan önce KOBİSİ altyapı paketleri içerisinden şirketinize en uygun olan paketi tercih etmelisiniz. Paket seçiminden sonra e-ihracat sitenizin diline karar vermelisiniz.

E-ticaret sitenizi mutlaka ihracat yapacağınız ülkenin diliyle oluşturmalısınız. Örneğin, İtalya’ya ihracat yapmayı düşünüyorsanız sitenizi İtalyanca dil seçeneği ile oluşturmalısınız. Ancak hangi ülkede ihracat yaparsanız yapın, e-ticaret sitenize İngilizce dil seçeneğini eklemeyi unutmayın. İngilizce global bir dil olduğu için, hem İngilizce hem de ihracat yapacağınız ülkenin diline uygun e-ticaret sitesi oluşturmalısınız.

E-ticaret sitenizin kurulumunun ardından entegrasyon işlemini tek bir tuşla tamamlayabilir, e-ihracat sektörüne hızlı bir giriş yapabilirsiniz! E-ihracat entegrasyonu ile yurt dışında sizi bekleyen müşterilerinize daha kolay ulaşabilir, satışlarınızı büyük oranda artırabilirsiniz.

KOBİSİ, farklı dil seçenekleri sunan e-ticaret sitesi kurabilmeniz için her zaman yanınızda!

E-İhracat Entegrasyonu Neden Avantajlı?

Ülke değiştirmenize gerek kalmadan kolaylıkla yurt dışı piyasasına açılabilirsiniz.

Entegrasyon işleminden sonra ortak panel kullanacağınız için, her işlemi tek bir yönetim paneli üzerinden görüntüleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.

KOBİSİ yönetim paneli üzerinden ihracatını yaptığınız ürünlerin satış durumunu inceleyebilir ve stok kontrolünü yapabilirsiniz.

Ortak yönetim panelinden e-fatura ve e-arşiv kontrollerini yapabilirsiniz.

Şirketinize ait bütün fatura ve ödeme takiplerini tek bir panel üzerinden takip edebilirsiniz.

KOBİSİ E-ihracat entegrasyonuyla ürünlerinizin tanıtımını yapabilir, marka bilinirliğini artırabilirsiniz.