Akakce.com'da ürünlerimi nasıl satabilirim?

Akakçe E-ticaret Entegrasyonu

Akakçe ile Kobisi üzerindeki E-ticaret siteniz arasında entegrasyon sağlayın.

Akakçe Logo
Hemen Başla

KOBİSİ ile Akakçe Entegrasyonu artık çok kolay!

Hazırda var olan sitenizdeki ürünleri Akakçe tarafından verilen standatlara göre API ve XML ile sitenizi entegre etmeniz sadece birkaç dakikanızı almakta.

Image
Image

Akakçe Entegrasyonu

E-ticaret sitenizi Akakçe ile entegre ederek, geniş müşteri ağından sizde faydalanabilirsiniz. Akakçe’nin özel olarak geliştirdiği Kolay Sipariş altyapı hizmeti sayesinde satıcıların ürünlerini müşterilerine daha kolay ulaştırabiliyor.

Akakçe ile müşteriler; mağazanıza yüklediğiniz ürünlerin güncel fiyatlarını, açıklama bölümlerini, ürünün teknik özelliklerini, ürün görsellerini ve videolarını, satın alan diğer müşterilerin yorumlarını inceleyebiliyor. Aynı zamanda müşteriler aradıkları ürünün benzerlerine, yeni ürünlere ve popüler ürünlere kolaylıkla ulaşabiliyor. Bu avantajlı özellikleri sayesinde milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen Akakçe, müşterilerine keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

Akakçe satıcıları da düşünerek satışı yapılmayan herhangi bir üründen komisyon almıyor! Akakçe’de sadece satışını yaptığınız ürünler için toplam sepet tutarının %2,90’ı kadar komisyon bedeli ödersiniz. Tüm bu avantajlı özellikleri sebebiyle yüzlerce satıcısı ve milyonlarca kullanıcısı ile en geniş müşteri ağına sahip sanal pazar yerlerinden biridir.

Akakçe Entegrasyon İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Akakçe üzerinden mağazanızı açtıktan sonra ürünlerinizin API bilgilerini KOBİSİ yönetim paneli üzerinden girerek, entegrasyon işlemini kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Akakçe Entegrasyonu Neden Önemli?

Akakçe ile e-ticaret sitenizi entegre ederek geniş müşteri ağından faydalanabilirsiniz.

Kolay Sipariş altyapı hizmeti sayesinde satışını yaptığınız ürünün ücreti anında hesabınıza geçer. Aynı zamanda her zaman düşük satış maliyetleri ile satış yapabilirsiniz.

Akakçe, markanızın kurumsal kimliğinin olmasına da yardımcı olur. Mağaza bilgilerinde markanıza ait tüm bilgileri göstererek, müşterilerinizin sizi tanımasına ve güvenmesine olanak tanır.

Kolay Sipariş ve Akakçe avantajları ile satışlarınızı artırarak, yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

Akakçe Hakkında

Akakçe 2000 yılından beri e-ticaret sektörüne yön veren online pazar yerlerinden biridir. ODTÜ Teknokent’te faaliyetlerini sürdürmeye devam eden Akakçe, geniş müşteri ağı ile işletmelerin satışlarını ve bilinirliklerini arttırmaya devam ediyor. Kurulduğu yıldan beri gelişimine ve büyümesine hızla devam eden Akakçe, Türkiye e-ticaret pazarının %95’ine tek bir platform üzerinden ulaşıyor. Geniş satıcı ağı ile hem müşterilerin hem de satıcıların en çok tercih ettiği sanal pazar yerlerinden birisi oldu.

Alışverişci Kitle

Akakçe alışverişçi trafiği -Google Analytics raporlarına göre- Türkiye’deki en yüksek dönüşüm oranlarına sahiptir.

Düşük Satış Maliyeti

Akakçe üzerinden yaptığınız satışlarda ödeme doğrudan sizin hesabınıza geçer ve her zaman en düşük satış maliyeti ile satış yaparsınız.

Yüksek Trafik

Akakçe Türkiye'de en çok ziyaret edilen karşılaştırma sitesidir.